- AENO



Сешоар за коса AENO HD2
Минимално пространство, максимална полезност
Компактен и удобен за пътуване дизайн
Перфектен за пътуващи и за стилизиране по време на път, AENO HD2 има сгъваем дизайн, който се побира лесно в чантата за пътуване, включена в комплекта. Независимо дали пътувате със самолет, или сте във фитнеса, този сешоар осигурява удобство, без да прави компромис с ефективността


Намалява накъсването и подсилва блясъка с йонна технология
Насладете се на по-гладка и блестяща коса с йонната технология на AENO HD2, която намалява накъсването на косата, като излъчва отрицателни йони, за да запечата кутикулите на косъма. Технологията блокира влагата, като оставя косата ви здрава и жизнена
Висока степен на персонализация: 4 режима
Сешоарът за коса AENO HD2 предлага несравнима гъвкавост със своите силно персонализирани настройки, включващи четири различни режима, предназначени да задоволят различните типове коса и предпочитания за стилизиране


Лека и удобна за използване
С тегло от само 600 грама AENO HD2 е лек и ергономичен, което осигурява комфортно стилизиране. Компактният му размер улеснява работата с него, намалявайки натоварването при продължителна употреба
Лесно адаптиране за всички типове коса
Постигнете желания стил без усилие с четири режима за персонализиране, съобразени с различните типове коса и предпочитания за стилизиране. От бързо сушене до щадящи настройки, AENO HD2 се адаптира към вашите нужди за оптимални резултати


Вградена защита от прегряване
Безопасността е от първостепенно значение. Сешоарът за коса AENO HD2 е оборудван със защита от прегряване, за да осигури безопасна работа и спокойствие, като предпазва както вас, така и косата ви
Универсално оформяне с включените аксесоари
Усъвършенствайте прецизното оформяне на прическата с включената в комплекта приставка-концентратор, която ви позволява да насочвате въздушния поток за прецизни резултати. Този сешоар е проектиран да отговаря на нуждите на всеки тип коса, като осигурява универсална производителност


| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | HD2 |
| Protection System | Overheat Protection |
| Търговско име | Hair Dryer HD2 |
| Ionization, ion/cm^3 | MAX: 0.3 Billion cm^3 |
| Air flow speed | up to 11 m/s |
| Number of modes | 4 (3 + 1 separate button for cold air) |
| Type of the accessories | concentrator nozzle, travel bag |
| Motor speed | up to 20000 RPM/Min |
| Fan blades | 6 blades |
| Външен цвят | Сив |
| Cord Length (m) | 1.7 m |
| Номинално тегло | 0.6 кг |
| Напрежение на входа | AC 220-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Максимално изходно захранване | 2000 W |
Power consumption in different modes (| First gear: 165W +10%/-10% | Second gear: 330W +10%/-10% Third gear: 1700W +5%/-10% |
Power consumption in different modes (| First gear: 190W +10%/-10% | Second gear: 385W +10%/-10% Third gear: 2000W +5%/-10% |
| Fuse | 94°C |
| Включени аксесоари | Concentrator Nozzle Travel bag |
| Nominal Output Power | 1700 W |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Макс. околна температура в изключен режим | 50 °C |
| Мин. неработна околна температура | -10 °C |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 80 % |
| Типично ниво на шум при работа | 67 dB |
| Тегло | 0.70кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1700-2000W |
| Степени на нагряване (count) | 3 |
| Степени на скорост (count) | 3 |
| Студен въздух | Да |
| Йонизация | Да |
| Тип мотор | DC |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Тегло (g) | 500 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.70кг |
Професионален сешоар с йонизатор
Постигнете салонен резултат у дома с този мощен сешоар от 1700-2000W. Вграденият йонизатор намалява наелектризирането и придава блясък, а 3 режима и отделен бутон за студен въздух ви дават пълен контрол върху стилизирането.
Ключови Предимства
- Йонизация — Отрицателните йони затварят кутикулата, намаляват статичното електричество и оставят косата гладка и лъскава.
- Мощна производителност — 1700-2000W мотор осигурява бързо сушене при ниво на шум под 80dB.
- Гъвкаво стилизиране — 3 режима плюс студен въздух за прецизно оформяне и фиксиране.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1700-2000W |
| Напрежение | 220V-240V~50/60Hz |
| Йонизация | Да |
| Степени на нагряване/скорост | 3 |
| Студен въздух | Да |
| Ниво на шум | <80dB |
Какво има в кутията
- Сешоар
- Концентратор
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







